Odkryj świat czekolady

Confiserie Chocolaterie Weibler

Confiserie Chocolaterie Weibler to najlepsze wyroby czekoladowe „made in Germany”, które produkowane są w naszym głównym zakładzie w Cremlingen od 1990 roku. Nasz przepis na sukces to nasza wiedza i umiejętności w zakresie doboru składników, naturalnych barwników i kreatywnego projektowania. Łączymy niezwykłą pasję i wieloletnie doświadczenie z nowoczesną technologią. Szczególną wagę przywiązujemy do profesjonalnego przetwarzania naszych najwyższej jakości surowców. Uzyskany efekt to wyjątkowe produkty, które charakteryzują się doskonałą jakością i spełniają wymogi zrównoważonej produkcji.

Portfolio produktów CCW obejmuje nie tylko figurki, płaskorzeźby i lizaki, ale także półprodukty. Można je kupić w klasycznych torebkach lub zapakowane jak prezenty. Specjalizujemy się w produkcji wyrafinowanych artykułów sezonowych, które sprawiają, że zarówno Wielkanoc, jak i Boże Narodzenie, a także inne okazje są o wiele słodsze.

Niezależnie od tego, czy jest to zachwycający prezent, czy mały przysmak - dzięki mocy czekoladowej pokusy każdy przeżyje wspaniałe słodkie chwile. Odkryj wyjątkową jakość naszych produktów i poznaj magię naszych wyrobów wykonanych z najlepszej czekolady!

Zanurz się w świecie czekolady